Our Services

High performance, speed and user-driven software solutions

Our Services

High performance, speed and user-driven software solutions

Web Projeniz için İhtiyacınız Olan Yazılım ve Pazarlama Çözümleri

Blog

References

Some of the customers who have fast and high performance web infrastructure

Mutlu Müşteriler Arasında Yerinizi Alın

ISDO Web Yazılım çözümlerine güvenen markalar arasında sizde yerinizi alın

 • “ ISDO Web & Yazılım ile birlikte seo ve site optimizasyonu alanlarında birlikte çalışıyoruz. Profesyonel çalışma prensipleri ile işlerine sahip çıkan bir fima ve özenli olarak çalışmaktalar. Ekibi profesyonelliği ve tüm destekleri için kutlarım. ”

 • “ Tüm Yazılım süreçlerimizi İSDO ekibine teslim ettik ve firmamızın dijitaldeki varlığını planlı bir çalışma, nitelikli bir ekip çalışmaları ile ve kısa sürede hedeflediğimiz sonuçlara ulaştık. Ekibi profesyonelliği ve tüm destekleri için kutlarım. ”

 • “ Ortaklaşa bir çok projeye imza attığımız ISDO Web & Yazılım kurucularına ve ekibine teşekkür ediyoruz. Sektör dinamiklerine derinden hakim olan ekibi ile hala çalışmaya devem ediyor ve edeceğiz. ”

 • Korhan Erdem

  Korhan Erdem

  Monster Notebook

  Chief Information Officer

 • Korhan Erdem

  Selahattin Keleş

  Etap Sigorta

  Kurucusu

 • Korhan Erdem

  Harun Alpak

  Heryer Online Yazılım

  Co-Founder

Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılım hizmetleri, internet üzerinden birlikte çalışmak, iletişim kurmak ve veri alışverişi için standartlaştırılmış web protokolleri (HTTP veya HTTPS) sağlayan herhangi bir yazılım, uygulama veya bulut teknolojisidir. Bir web hizmetinin amacı, interneti sadece görsel bir aparatın aksine değer tabanlı bir araç olarak kullanmaktır. Temel web hizmetleri platformu XML + HTTP''dir. Tüm standart web hizmetleri aşağıdaki bileşenleri kullanarak çalışır.

Devamını Gör...

 • SOAP(Basit Nesne Erişim Protokolü)
 • UDDI (Evrensel Tanımlama-Keşif-Entegrasyon)
 • WSDL (Web Hizmetleri Açıklama Dili)

Bir Web Hizmeti Nasıl Çalışır?

Bir web hizmeti, HTML, XML, WSDL ve SOAP gibi açık standartları kullanarak çeşitli uygulamalar arasında iletişimi kurar. Verileri etiketlemek için XML, bir mesajı aktarmak için SOAP, hizmetin kullanılabilirliğini açıklamak için WSDL’den yardım alır.

Web Hizmetlerinin Faydaları

Web hizmetlerinin faydalarına göz atacak olursak;

 • Standard protokol kullanması
 • Uygulamalar arası iletişim sağlaması
 • Düşük maliyetli komünikasyon için elverişli olması

örnek olarak gösterilebilir.

Web Yazılım Hizmetinde Neden Bizi Tecih Etmelisiniz?

Web yazılım hizmetinde, İşletmeleri teknolojik çözümlerle güçlendiren bir şirketiz. Şirketimizde müşteri gereksinimlerini araştırıyor, tasarlıyor ve mükemmel bilişim çözümlerine dönüştürüyoruz. Müşterilerimizi bizden biri olarak görüyor onların hayallerini kendi hayallerimiz gibi görerek bunlar üzerinde büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Çözümlerimizin, işletmelerin karşılaşacağı, engel teşkil eden iş senaryolarında onlara kuvvetli bir destek sağlayacağına inanıyoruz. Eğer sizde birinci sınıf bir destek almak istiyosanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım fikirleri ve deneyimleri görsel ve metinsel içerikle planlamadır. Grafik tasarım, şirketler tarafından reklam yoluyla ürünleri tanıtmak ve satmak için, web siteleri tarafından karmaşık bilgileri Infografik aracılığıyla sindirilebilir bir şekilde iletmek için veya işletmeler tarafından diğer şeylerin yanı sıra markalaşma yoluyla bir kimlik geliştirmek için kullanılabilir. Birçok grafik tasarım projesinin reklamlar ve logolar gibi ticari amaçlara sahip olmasına rağmen, diğer bağlamlarda da kullanıldığını hatırlamak da önemlidir. Grafik tasarım, baskı ve web tasarımından animasyon ve hareketli grafiklere kadar birçok alan ve uzmanlıktan oluşur.

Graphic Tasarımın İşlevi

Grafik tasarım işlevi gereği her ne kadar görüntü üzerine odaklansa da sağladığı yararlar bundan çok daha fazlasıdır. Sırasıyla;

 • Profesyonellik ve Tutarlılık
 • Kimlik ve Marka Tanıma
 • Satışları ve Pazar Konumunu Arttırma
 • Stratejik Yatırım Sağlama

Grafik Tasarımda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çevremizdeki dünya için olağanüstü bir fark yaratmak adına burada olan küresel bir marka olma yolunda ilerleyen bir şirketiyiz. Kendimizi müşterilerimize değerli katkılar olarak görüyoruz ve onlarla olan ilişkilerimizden gurur duyuyoruz. Stratejistlerimiz marka deneyimleri yaratmada ve işletmelerin pazara verimli bir şekilde girmesinde marka mimari sistemleriyle çalışmaktalar. Değişimi anlayarak, hayal ederek ve ifade ederek gelecek için daha basit, daha hafif, daha arzu edilir fikirler yaratmaya çalışıyoruz. Sizde bizim gibi yaşam için tasarlayanlardansanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital pazarlama günümüz internet dünyasında işletmelerin müşteri portföylerini arttırmak ve geniş kitlelere kolay bir şekilde ulaşmak için kullandıkları en önemli pazarlama araçlarından birisidir. Geleneksel pazarlamanın aksine dijital pazarlamada hedef kitle belirlenir, geri dönüşüm oranları analiz edilir ve hedeflenen kitle ve bölgeye göre kampanya düzenlenir. Böylelikle çok daha etkili bir kampanya süreci yapılmış olunur.

Dijital Pazarlamanın İşletmenize Faydası:

Dijital pazarlama birçok bağlamda işletmenizin potansiyel müşterilerinize daha iyi bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Geleneksel pazarlama araçlarında kullanılan fiziksel reklam panolarının kaç kişi tarafından görüldüğü ya da görenlerin cinsiyet, yaş gibi parametrelerini bilmek imkânsızdır. Fakat dijital pazarlamanın sizlere sunduğu ayrıcalıklar ile kaç kişinin kampanyanızı gördüğü, hangi cinsiyete ya da yaş aralığına sahip olduğu gibi birçok farklı metrik değere ulaşabilirsiniz. Bu da çok daha etkili bir reklam kampanyası yönetmenizi sağlar.

 • Belirlediğiniz bölgede belirlediğiniz hedef kitleye uygun kampanya yaptığınız için kampanyanızı gören kişilerin ilgi duyması, sitenizi ziyaret etmesi ya da telefonla sizi araması çok daha kolay olur.
 • En basit bir şeyin bile arama motorları aracılığı ile araştırıldığı web dünyasında dijital pazarlama ile kısa sürede binlerce kişiye kampanyanızı gösterebilirsiniz.
 • Ulusal, hatta uluslararası düzeyde potansiyel müşterilere erişebilirsiniz.

Enfo bilişim hizmetleri olarak müşterilerimize sunduğumuz profesyonel dijital pazarlama hizmetleri ile sizler de etkili reklam kampanyaları yürütebilir, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Devamını Gizle...

Whatsapp Whatsapp